Roka Pagrabs

The Velvet Underground – The Velvet Underground & Nico

Ar šo te sākas mans TVU laiks, kas ilgs četru albumu garumā. Ieraksta nosaukumā ir pateikts, ka ar vokālu šeit piedalās vācu dziedātāja un modele Niko.

Pirmā dziesma ir “Sunday Morning”. Lēna un maiga, tā uz mani atstāja interesantu iespaidu, godīgi sakot, sen nebiju bijis tik aizgrābts klausoties kādu dziesmu. Seko “I’m Waiting for the Man”, vidēja tempa rokenrols. “Femme Fatale” ir Niko dziedāta dziesma. Viņas vokāls vismaz pagaidām man ne pārāk patīk. “Venus in Furs” izklausās pa pusei psihodēliski, pa pusei kā folkdziesma. Tālāk skan “Run Run Run”, vēl viena klausāma dziesma. “All Tomorrow’s Parties” ir mierīga, gluži tāpat kā “Heroin”. Pēc pāris pirmajām minūtēm dziesma gan paliek nedaudz ātrāka. “There She Goes Again” ir diezgan tipiska rokenrola dziesma. Arī “I’ll Be Your Mirror” ir lēna. Tā ir vēl viena Niko dziedāta dziesma. “The Black Angel’s Death Song” dominē griezīga vijoles skaņa. Pēdējā ir “European Son”, varbūt nedaudz par garu, bet arī nav slikti, diezgan interesanta improvizācija.

Savdabīga mūzika. Eksperimentālo roku līdz šim nebiju klausījies, bet nebija nemaz tik slikti. Iespējams, ka es nemaz līdz galam neizprotu šo mūziku, bet patika tik un tā. Pirmā dziesma – vislabākā.

Vērtējums: 8.5

Advertisements

maijs 3, 2009 - Posted by | 1967, The Velvet Underground

Vēl nav komentāru.

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: