Roka Pagrabs

Led Zeppelin – Coda

Pēdējais Led Zeppelin studijas albums – “aste”.

Albumu iesāk kaverētā soulkompozīcija “We’re Gonna Groove”. Dziesma ir pārtaisīta par enerģisku blūzroku, turklāt ne jau albuma izdošanas gadā, bet vēl tikai iekš 1970. “Poor Tom” ir akustiska, vārdu ir diezgan maz un kopumā tā nav nekas īpašs. “I Can’t Quit You Baby” jau bija iekļauta pirmajā grupas albumā. Diezgan laba blūza kompozīcija. Seko enerģiskā un ātrā “Walter’s Walk”. Arī “Ozone Baby” ir diezgan ātra. Nākamā “Darlene” ir vēl viena kvalitatīva dziesma. Bungu dziesma “Bonzo’s Montreux” ir diezgan interesanta, vispār jau man bungu solo nepatīk, bet šai dziesmai nav ne vainas. Šī vēl ir papildināta ar elektroniskiem efektiem. Officiālo Led Zeppelin diskogrāfiju noslēdz “Wearing and Tearing” – ļoti ātra un enerģiska dziesma un diezgan labs noslēgums albumam un grupai kā tādai.

Nav vēlēšanās pētīt, bet pieņemu, ka albuma mērķis bija nauda – līdzīgi kā ar Queen “Made In Heaven”. Bija tā vai nav, bet materiāls ir pieņemams.

Ar šo rakstu beidzas mans “Led Zeppelin” periods. Nākamais projekts ir “The Velvet Underground” – man pilnīgi nezināma grupa.

Vērtējums: 8.0

Advertisements

maijs 3, 2009 - Posted by | 1982, Led Zeppelin

Vēl nav komentāru.

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: