Roka Pagrabs

Queen – A Day at the Races

A Day at the Races visticamāk priekš manis ir viens no nezināmākajiem Queen albumiem. Tomēr laiks iepazīt arī to, jo reāli pirms tam man šis ieraksts saistījās tikai ar “Somebody to Love” un “Tie Your Mother Down”. Bet ir jau vēl astoņas dziesmas…

Tieši ar “Tie Your Mother Down” albums arī sākas. Kopš to pirmo reizi izdzirdēju, tā ir viena no manām mīļākajām Queen smagajām dziesmām. Tālāk seko “You Take My Breath Away”. Tā ir ballāde, kas sastāv gandrīz tikai no Merkūrija klavierspēles. Nekas interesants. Nākamā ir “Long Away”, ko dzied Mejs. Diemžēl šo nevar nosaukt par Meja labāko darbu, lai arī dziesma tika izdota kā singls. “The Millionaire Waltz” sākas diezgan lēni un garlaicīgi, bet tad tiek veikts varens uzrāviens. Pēc tam gan dziesma turpinās visai vāji, tomēr vidusposms bija diezgan klausāms. Albuma pirmo pusi noslēdz Džona Dīkona “You and I”. Sākot ar otro minūti, dziesma pāriet tiešām diezgan roķīgā kompozīcijā. Protams, varēja būt arī labāk, bet tas ir Džons Dīkons un neko pārāk smagu viņš nav rakstījis nekad, tāpēc ir tas, kas ir un labi vēl ka tā. “Somebody to Love” ir tāds roka gospelis. Pārāk liels koru mūzikas fans neesmu, bet šī dziesma man noteikti patīk. “White Man” ir smaga un smeldzīga, nav tas lieliskākais gabals, bet noteikti gana labs, lai es to varētu nosaukt par trešo labāko dziesmu albumā(vismaz līdz šim). “Good Old-Fashioned Lover Boy” ir diezgan viegla un melodiska. Teilora dziedātā “Dowse” noteikti ir viena no sliktākajām albuma dziesmām, jo ir diezgan garlaicīga un neklausāma. Albums beidzas ar “Teo Torriatte”, ko arī nevar nosaukt par ļoti izcilu dziesmu. Bet nu tāds nu ir šis albums – pāris ļoti labas dziesmas, bet pārējais diezgan garlaicīgs.

Šis varētu būt pierādījums tam, ka Queen pēc lieliskā A Night at the Opera albuma bija iestājies neliels pagrimums. Par laimi, tiešām neliels, jo nākamajā albumā jau ir ko klausīties. Bet par to – nākamreiz.

Vērtējums: 7.0

Advertisements

maijs 2, 2009 - Posted by | 1976, Queen

Vēl nav komentāru.

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: