Roka Pagrabs

U2 – Boy

Sāku ceļojumu pa šīs īru rokgrupas daiļradi, kas priekš manis ir diezgan nezināma, tomēr to ko esmu dzirdējis(U218 singlu izlase), novērtēju par labu esam. Tagad laiks albumiem.

U2 hronoloģijā pirmā dziesmā ir “I Will Follow”, kuru Bono veltījis savai mātei. Diezgan savdabīga ir viņa dziedāšana piedziedājumā, tomēr tas padara dziesmu tikai labāku. “Twilight”(vismaz trešā grupa, kurai redzu dziesmu ar nosaukumu “Twilight”) – arī nav ne vainas. Nākamās divas dziesmas “An Cat Dubh” un “Into the Heart” ir divi vienā, jo dziesmas parasti tiek apvienotas kopā. Jāsaka, ka pirmā daļa ir labāka. “Out of Control” ir enerģiska un pagaidām jāsaka, ka tas ir otrā labākā dziesma albumā. Laba ir arī “Stories for Boys”. Tālāk skan mierīgā un lēnā “The Ocean”. Nekas īpašs, bet tā jau arī ir diezgan īsa. “A Day Without Me” – jau labāk. Kaut kas līdzīgs ir arī “Another Time, Another Place”. Tālāk ir dziesma par elektrošoka pacientiem “The Electric Co.”. Noslēdzošā “Shadows and Tall Trees” šķiet nedaudz haotiska.

Pirmais albums, puiši vēl jauni un nepieredzējuši, bet pāris dziesmas tiešām ir labas. Redzēsim, ko šie sastrādājuši vēlāk.

Vērtējums: 7.5

Advertisements

maijs 3, 2009 - Posted by | 1980, U2

Vēl nav komentāru.

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: