Roka Pagrabs

Queen – Made In Heaven

Albums, kurš tika izdots četrus gadus pēc Merkūrija nāves nebija nekas vairāk, kā plāns nopelnīt. To var pateikt, paskatoties uz dziesmu sarakstu, kurā lielākā daļa skaņdarbu ir pāraranžētas Merkūrija solo dziesmas, albumu B puses un tamlīdzīgi.

Bet paklausīties jau var tik un tā. “It’s a Beautiful Day” albumā pārstāvēta pat divreiz – viena versija ir balāde, otra ir roķīgāka. “Made in Heaven” ir dziesma no Merkūrija solo karjeras, kas pat ar Queen skaņu nav nekas īpašs. Dziesmas otrā puse vēl ir kaut cik klausāma, bet kopumā tā ir kārtējā balāde. Gospelis “Let Me Live” gan ir laba dziesma, atsauc baznīcu, bet vispār nav slikti. “Mother Love” – vēl viena balāde. “My Life Has Been Saved” – noteikti ne slikta dziesma, bet nekā atmiņa paliekoša. “I Was Born to Love You” ir vēl viens Merkūrija solo gabals, kas no disko pāraranžēts uz roku. “Heaven for Everyone” – skaisti, bet nekas īpašs(šādi laikam nākas un nāksies atkārtoties vēl un vēl). “Too Much Love Will Kill You” ir vēl viens tipisks Made In Heaven gabals. “You Don’t Fool Me” – deju dziesma, ritms jauks, bet tas arī viss. “A Winter’s Tale” – vēl viena viduvēja balāde.

Albums albuma pēc. Var just, ka dziesmas salasītas no iepriekšējiem gadiem – parasti tās diez vai iekļautu albumos. Queen stāsts varēja beigties ar Innuendo, bet beidzās ar šo miksējumu. Ar to arī beidzas mans ceļojums Queen pasaulē. Apskatīju visus albumus izņemot Flash Gordon, jo man ne pārāk patīk skaņu celiņi. Nākamā grupa – Led Zeppelin.

Vērtējums: 5.0

Advertisements

maijs 2, 2009 - Posted by | 1995, Queen

Vēl nav komentāru.

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: